O Z N A M

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Selice  s vyučovacím jazykom slovenským, oznamuje rodičom detí , že zápis do materskej školy a do základnej školy do 1. ročníka na školský rok  2021/2022 bude od 12. 04.2021 do 30. 04.2021. Zápis môže rodič urobiť formou cez email  cez adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,  alebo cez  telefónne číslo 0911647079 ,  kde  sa uvedie  meno,  priezvisko , rodné číslo, miesto narodenia , bydlisko a mená oboch rodičov. a prípadne  sa naskenuje rodný list.

Osobne môžu svoje dieťa zapísať v budove ZŠ s MŠ každý deň od 8,00 do 12,00 hod. Prineste si so sebou aj rodný list dieťaťa.

Žiaci navštevujúci prípravu v MŠ budú automaticky zapísaní , ale v prípade ak

zapíšu dieťa mimo Selíc , treba to zahlásiť  na riaditeľstvo ZŠ s MŠ Selice   .

Mgr. Viera Csubová, riad. školy